Close

                          KONTAKT


+420 571 154 522

             

              OTEVÍRACÍ DOBA


PO-PÁ 08:00-16:00

           
stavební práce, střešní systémy cova

STAVEBNÍ ČINNOSTI

kolecko 1

E-SHOP

kolecko 1

PŮJČOVNA LEŠENÍ

kolecko 1

AUTODOPRAVA

O nás

O společnosti

baner3
Vítáme Vás na stránkách obchodně realizační firmy COVA-střešní systémy, která vznikla v roce 2007, avšak její majitel podniká v oboru stavebnictví již od roku 1998.

Firma je zaregistrována v OŽÚVS: ID RZP: 1128886

Hlavní činnost firmy:

  • OBCHODNÍ ČINNOST – nákup stavebních (střešních) materiálů za účelem dalšího prodeje a použití při vlastních realizacích
  • KOMPLETNÍ REALIZACE STŘECH – klempířské, pokrývačské, tesařské, izolaterské, stavební práce a opravy

Obchodní činnost firmy COVA -střešní systémy

Obchodní činnost firmy je zaměřená na sortiment pro klempíře a pokrývače. Nabízí širokou škálu výrobků potřebných při práci na střeše- okapové systémy, plech v tabulích i ve svitcích, klempířské prvky, spojovací materiály.

Dalším sortimentem jsou střešní okna značky FAKRO, VELUX, podstřešní folie EUROVENT, DEN BRAVEN …. ventilační turbíny LOMANCO, EDMONDS , okapový systém GALECO, BRAMAC, KJG…. a mnoho jiných střešních doplňků.

Realizační činnost firmy COVA -střešní systémy

Firma COVA – střešní systémy má mnohaleté zkušenosti s realizacemi plechových střech. Nové technologické postupy ve výrobě střešních krytin zásadně ovlivnily udaný směr naší společnosti. Šestiletá zkušenost montáže hlavně těchto typů krytin vyústila u pracovníků naší firmy v rutinu příznivě se odrážející ve spokojenosti našich zákazníků.

Naše činnost je zaměřena na zákazníky z řad fyzických i právnických osob ( rodinné domy, bytové domy, firemní stavby, haly……)

Dodavatelé hutních materiálů: Thyssen Krupp, Arcelor, U.S. Steel Košice, Norks Hydro Asa.

Součástí našich stránek je také internetový obchod, na kterém si můžete zakoupit jednotlivé prvky střešních systémů a nářádí pro dělníky v oboru.

Centrála:

COVA-střešní systémy

Lidečko 13, 756 15

Omlouváme se, ale e-shop je aktuálně v režimu údržby. Produkty je možné si prohlédnout, ale nelze je objednat. Děkujeme za pochopení.