Close

Polykarbonáty

Potřebujete zastřešit vchod, pergolu, prosvětlit střechu nebo postavit skleník na zahradě? Pak je tu pro Vás kompletní sortiment Polykarbonátových, PVC a sklolaminátových desek trapézových, plných a komůrkových. Ke všem typům a profilům je také veškeré montážní a doplňkové příslušenství.

Číst dál »

1. Komůrkové polykarbonátové desky Makrolon® multi UV

Komůrkové desky Makrolon®jsou vynikající materiál pro tepelně izolační nerozbitné zasklívání, prosvětlování a zastřešení. Jsou opatřeny koextrudovanou ochrannou vrstvou proti UV záření, která zajišťuje mimořádnou odolnost vůči stárnutí vlivem klimatických podmínek, zabezpečuje dlouhou životnost, zajišťuje dlouhodobé zachování optických vlastností a pomáhá zachovat vysokou tuhost a únosnost. Touto vrstvou je opatřena jedna strana desek, ktará je zřetelně označena potištěnou ochrannou fólií a tato strana musí být instalována směrem ven.

Díky vysoké rázové houževnatosti zajišťují polykarbonátové desky vysokou bezpečnost, je vyloučen vznik střepů a dále se minimalizuje možnost poškození při dopravě a montáži. Polykaronátové komůrkové desky Makrolon® lze instalovat rovné nebo ohnuté zastudena. Pokud poloměr ohybu není menší než minimální doporučený poloměr (viz. technické údaje), nemá ohyb negativní vliv na mechanické vlastnosti desek, ale naopak se díky vzniklé klenbě zvyšuje únosnost.

Číst dál »

2. Vlnité a trapézové polykarbonátové desky WT

Vlnité a trapézové desky WT v kombinaci s ocelovou, dřevěnou nebo hliníkovou konstrukcí jsou nejnovějším a kompletním řešením pro různé přístřešky a zastřešení.

Vlnité a trapézové desky WT můžou být bez problémů použity společně se známými a na trhu běžně dostupnými střešními systémy. Vysoká průhlednost a velmi dobrý prostup světla, jsou jen nepatrnou částí výhod, který tento materiál nabízí.

Číst dál »